Що є головним у коханні?.. – ШБІЦ

Що є головним у коханні?..

Browse By

Кохання, любов – базові потреби людини. Як виникає кохання, як розвиваються відносини двох люблячих людей, як зберегти стосунки, що є головним у коханні – про всі ці важливі речі напередодні Дня закоханих говорили з учнями 9-10 класів Лілія Григорівна Радченко, психолог школи, Мішустіна Людмила Григорівна, завідувач ШБІЦ. Допомагали Мазуренко Сергій Анатольович, Кравченко Олена Вадимівна, Пазюн Дар’я Василівна.

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. Назва походить від святого Валентина, якого згадує цього дня під час літургії Католицька церква.

За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського (III ст. від Р. Х.) й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною.

Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім’я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув’язнили під охороною офіцера, прийма́чка якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув на християнство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого.