Всесвітній день читання вголос – 2020 – ШБІЦ

Всесвітній день читання вголос – 2020

Browse By

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Це свято 2010 року започаткував міжнародний освітній проект «LitWorld».
Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Цьогоріч Всесвітній день читання вголос припадає на середу 5-го лютого.
Свято спрямоване, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. Воно має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. До того ж, таке заняття не тільки сприятиме тому, що дитина читатиме більше книг, а також поповненню її словникового запасу. Читаючи більше книжок, діти отримують шанс відкрити для себе нові ідеї та цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадувалися.
https://osvitoria.media/experience/chytayemo-dityam-10-vkazivok-shho-dopomozhut-rozvynuty-zvychku/
В нашому ліцеї також пройшли заходи в підтримку цього свята. Діткам дуже подобається такі заняття. Учні 2-А класу разом з своїм класним керівником Пазюн Оленою з захопленням читали улюблені твори вголос.